MÖBLER / Bord / Matbord 7696187
nr 769 6187
Matbord
teak, 1950-tal, längd: 125, djup: 84, höjd: 73, utdragbart, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 18:46:22
200 kr
150 kr
500 kr
350 kr
450 kr